Iniekcja krystaliczna, walka z wilgocią, neutralizacja brzydkich zapachów
IZOLACJE (HYDROIZOLACJE)

Wilgoć jest jednym z naturalnych czynników, które w niekorzystny sposób oddziałują na każdy budynek. Może ona sprawić, że na murze rozwiną się grzyby i pleśnie, zacznie odpadać tynk, a nawet pojawią się pęknięcia i rysy na ścianach. I właśnie dlatego w budownictwie stosuje się hydroizolacje.
Izolacje budynków, które mają je chronić przed nadmiernym oddawaniem ciepła spotyka się na każdym kroku. Niestety, hydroizolacje czasami traktowane są po macoszemu. To duży błąd, ponieważ wilgoć jest czynnikiem naturalnym, który oddziałuje na mury niezależnie od sposobu używania budynku (np. opady, powodzie, podsiąkanie kapilarne). Oczywiście, wilgoć pojawia się również na skutek działalności człowieka (np. kondensacja pary wodnej, zalanie).
Warto przy tym wspomnieć, że do głównych powodów wystąpienia wilgoci w budynku należy też zużycie się hydroizolacji lub jej nieprawidłowe wykonanie. Dlatego izolacja budynku to działka, którą powinniśmy zostawić fachowcom, by w przyszłości uniknąć kosztownych napraw.
Hydroizolacja powinna być też na bieżąco naprawiana, ponieważ może się zużyć, jak każdy inny element. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy została wykonana w niewłaściwy sposób lub z niskiej jakości materiałów.
Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, dla której izolacje budynków to codzienność, gwarantuje zatem nie tylko oszczędności w ostatecznym rozrachunku, ale też spokój na długie lata.